- Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5.
Neděle 21.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Správy RTVS "N"
01:55Góly - body - sekundy
02:45Počasie
03:05Neskoro večer
03:15Nebíčko v papuľke
04:15Správy RTVS "N"
04:45Góly - body - sekundy
05:40Zaži to "N"
06:00Slimák Maťo a škriatok Klinček "N"
06:15Websterovci "N"
06:20Hamzova ekologická výprava (16/20)
06:30Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
06:45Píkova zoo
07:00Lilin ostrov pokladov
07:10Príbehy z čarovnej záhrady
07:15Zberateľ zvukov (5/60)
07:30Xavier Riddle a Tajné múzeum
07:35Údolie Muminovcov
07:45Šéfkuchár Shane
08:10Dokážeš to!
08:20Zázračný ateliér "N"
08:35Čekyho hudobný labák
09:05Autosalón
09:35Pohľady zhora
10:05Slovensko v obrazoch
11:00Svet v obrazoch
11:25O 5 minút 12
11:55Občan za dverami
13:00Peniaze
13:30Agatha Christie: Poirot
13:50Agatha Christie: Poirot
14:40Priehrada
15:35Neskoro večer
17:15Veľkou lyžicou
18:15Krátke počasie
18:58Správy RTVS
19:00Góly - body - sekundy
19:55Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:16Počasie
20:20Duel šampiónov
20:30Kód Navajo
21:30Priehrada
23:40Správy RTVS "N"
01:15Počasie
02:10Duel šampiónov
02:15Pohľady zhora
03:10Správy RTVS "N"
04:05Počasie
04:55Správy RTVS "N"
00:00Ľudia na hranici (CZ)
05:50Cyklopotulky
06:20Encyklopédia slovenských obcí
06:30Televíkend
06:40Kapura
07:10Živá panoráma
07:55Chochmesovci
08:25Farmárska revue
08:35Herbárium
09:05Halali
09:15Na zelenej adrese
09:45ATLAS - envirocena Nadácie VÚB
10:00Koncerty komornej hudby
11:30Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou
11:55Anjeli strážni
12:50Odhodlaní putovať
13:30Orientácie
14:00TOP 5ka
14:35Panpulóni z našej police
15:50Manifest
16:20Fotka je mŕtva
16:35Trochu inak s Adelou
16:45Lov slov
17:50Večerníček
18:30Píkova zoo
18:35Lilin ostrov pokladov
18:40Fidlibumove pokusy
18:50Príbehy z čarovnej záhrady
18:55Bella a Sebastián
19:10Bella a Sebastián
19:20Ja a moja rodina
19:30Slovo
19:50Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00Umelohmotné nebo
20:10Mesto bohov
22:00Správy RTVS "N"
00:05Pani Dokonalá
01:10Pixels
02:55UEFA EURO 2024: Magazín
04:30Televízne noviny
06:00Samsam: Najmenší superhrdina
06:55Spider-Man 2
08:25Strážcovia hrobky
11:15Na telo
13:00Podfukári
13:50Horná Dolná IX (7)
16:20Horná Dolná XIII (9)
17:45Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Let’s Dance
20:30Šampióni zo sirotinca
23:35Podfukári
02:00Horná Dolná XIII (9)
03:45Neveriaci
01:00Krimi
03:10Kráľovstvo surikát
03:35Inkognito
05:00Noviny TV JOJ
06:20Krimi
07:00Noviny TV JOJ
07:30Naši V (22/22)
08:10Labková patrola VI (17)
08:50Leví kráľ
09:10Vtedy na východe
11:15V utajení
13:35Nová záhrada
15:40Na chalupe
16:45Nové bývanie
17:50Krimi
19:00Noviny TV JOJ
19:30Šport
20:20Najlepšie počasie
20:30Iveta II (8)
20:403Bobule
21:30Palm Springs
23:40Krimi
01:30Nová záhrada
02:00Na chalupe
03:00Nové bývanie
03:45Noviny TV JOJ
04:55Spackané plastické operácie VI (15)
00:30Spackané plastické operácie VI (16)
01:30Vymazaný chalan
02:25Kinosála
04:10Najväčšie hoaxy v dejinách
04:20Dvojičky (8)
05:05Tajný život v ZOO II (4)
05:55Veľké upratovanie V (23)
07:15Na chalupe
08:20Nové bývanie
09:20Bez servítky
10:25Hříchy pro pátera Knoxe (3)
13:05Hodíme sa k sebe, miláčik?
14:40Cez palubu
16:55Profesionáli (8)
19:30Železné srdce
20:30... a rána sú tu tiché
23:20Neveriaci
01:55Vojna aukcií
03:35Veľké vlakové putovanie po Európe VII
04:00Najväčšie hoaxy v dejinách
04:20DO-RE-MI
00:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
01:35TELE TELE
02:25Mr. GS IV
02:50Country estráda
03:55DO-RE-MI
04:50Kolotoč
05:35DO-RE-MI
06:00Country estráda
06:55Víkendová Snídaně
07:55Politické harašení
10:30Život ve hvězdách
11:35Rady ptáka Loskutáka
11:55Rady ptáka Loskutáka
12:35Ulice (4681)
13:30Ulice (4682)
14:15Ulice (4683)
15:00Ulice (4684)
15:50Ulice (4685)
16:35Nová cestománie
17:25Nová cestománie
17:55Kriminálka Anděl (12)
18:25Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Na vodě (12)
20:20Kriminálka Anděl (13)
21:30Střepiny
22:45TELE TELE
23:10Mr. GS IV
23:40Country estráda
00:10DO-RE-MI
01:10Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
01:55TELE TELE
02:45Mr. GS IV
03:10Country estráda
04:10Osudové pokušenie
02:15Bez syna neodídem
03:50Zámena manželiek
06:00Zámena manželiek
07:00Krok za krokom IV (1)
08:15Krok za krokom IV (2)
09:00Chicago Fire V (15)
09:45Chicago Fire V (16)
10:45New Amsterdam IV (18)
11:30Iveta (1)
12:35Iveta (2)
13:55Ruža pre nevestu II
15:15Dunaj, k vašim službám VI (1)
17:35Dunaj, k vašim službám VI (2)
19:05Neznámy zvodca
20:30Dokonalý manžel
22:40Neznámy zvodca
00:35Bez syna neodídem
02:20Dokonalý manžel
04:15Show Jana Krause
00:057 pádů Honzy Dědka
01:05Zoo (6)
02:00Modrý kód (184)
03:00Váš prima receptář
03:55Libovky Pepy Libického
04:35Nikdo není dokonalý
04:50Váš prima receptář
06:00Libovky Pepy Libického
06:35Show Jana Krause
06:50Zoo (7)
07:40Modrý kód (185)
08:55Polda IV (13)
10:00Receptář prima nápadů
11:10Vychytávky Ládi Hrušky
12:05Zoo (8)
12:50Modrý kód (186)
14:05Nikdo není dokonalý
15:257 pádů Honzy Dědka
16:45Show Jana Krause
17:55Duch (4)
18:55Agrometal (5)
20:15Poslední oběť (1)
21:25Receptář prima nápadů
22:45Vychytávky Ládi Hrušky
23:30Show Jana Krause
00:057 pádů Honzy Dědka
01:10Zoo (7)
02:00Modrý kód (185)
03:00Receptář prima nápadů
03:55Vychytávky Ládi Hrušky
04:35Športové noviny
01:00Susedia
01:15Silvánovci
01:50Susedia
03:35Oggy a šváby
04:15Zig a Sharko
05:00Aj múdry schybí
06:00Susedia
06:45Susedia
07:20Kredenc
07:55Partička
08:35Dva a pol chlapa IV (5)
09:45Dva a pol chlapa IV (6)
10:20M*A*S*H II (3/24)
10:55M*A*S*H II (4/24)
11:25Dva a pol chlapa IV (7)
12:05Dva a pol chlapa IV (8)
12:30Teória veľkého tresku XII (12)
12:55Teória veľkého tresku XII (13)
13:20Teória veľkého tresku XII (14)
13:50Teória veľkého tresku XII (15)
14:15Teória veľkého tresku XII (16)
14:45Teória veľkého tresku XII (17)
15:00Priatelia III (5)
15:30Priatelia III (6)
16:00UEFA EURO 2024: Magazín
16:35Niké liga: Spartak - Slovan
17:05Susedia
19:45Bankový kuriér
20:30Góóól!
22:55Komando
23:35Dajto v pokri z Card Casina
01:10Športové noviny
01:30Susedia
01:40Silvánovci
02:20Susedia
04:10Oggy a šváby
04:45Dobrý človek (9/9)
01:10Myšlienky vraha XI (15)
01:55Myšlienky vraha XI (16)
02:35Veľké vlakové putovanie po Európe VII (3)
03:15Policajti v akcii
04:15Súdna sieň
06:35Vraždy v Midsomeri XXIII (4/4)
07:05Súkromné očko IV (1/12)
09:30Súkromné očko IV (2)
10:459-1-1 III (3)
12:059-1-1 III (4)
13:00Svokra na zabitie
14:00CSI: Vegas II (11)
16:00CSI: Vegas II (12)
17:00Klamári II (18/22)
18:00Klamári II (19/22)
19:05Zelenáč III (9)
20:10Zelenáč III (10)
21:00Myšlienky vraha XI (17)
21:55Myšlienky vraha XI (18)
22:50Svokra na zabitie
23:50Záhada Hory mŕtvych
01:25Myšlienky vraha XI (17)
03:00Myšlienky vraha XI (18)
03:40Policajti v akcii
04:20Správy
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Pozrime sa na to
02:00Správy
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Hl. správy-záznam
05:00Záznam TB/Štúdio TA3
05:30Správy
06:00Šport+
06:30Správy
07:00Dobré správy
07:30Správy
08:00Motoring
08:30Správy
09:00Záchranári
09:30Správy
10:00Svet technológií
10:30Naše potraviny
10:45V politike
11:00Žurnál
12:00Šport
12:20Ekonomika+/Financie+
12:30Správy
13:00Zdravý les
13:30Štúdio TA3
13:45Správy
14:00Týždeň vo filme-1964
14:30Správy
15:00Investujeme
15:30Žurnál
16:00Špeciál s Ilievom
16:15Správy
17:00Showbiz
17:30Štúdio TA3
18:00Hlavné správy
18:30Šport
18:55Európa dnes a zajtra
19:10Štúdio TA3
19:30V politike
20:00Správy
21:00Záchranári
21:30Správy
22:00Šport+
22:30Správy
23:00Hl. správy-záznam
23:30Správy
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30V politike
02:00Správy
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Liptovské noviny
05:10Výnimoční ludia z Liptova
05:20Vševedkovia z Liptova
05:40Liptovské noviny
06:10Výnimoční ludia z Liptova
06:20Vševedkovia z Liptova
06:40Liptovské noviny
07:10Výnimoční ludia z Liptova
07:20Vševedkovia z Liptova
07:40Liptovské noviny
08:10Výnimoční ludia z Liptova
08:20Vševedkovia z Liptova
08:40Liptovské noviny
09:10Výnimoční ludia z Liptova
09:20Vševedkovia z Liptova
09:40Liptovské noviny
10:10Výnimoční ludia z Liptova
10:20Vševedkovia z Liptova
10:40Liptovské noviny
11:10Výnimoční ludia z Liptova
11:20Vševedkovia z Liptova
11:40Liptovské noviny
12:10Výnimoční ludia z Liptova
12:20Vševedkovia z Liptova
12:40Liptovské noviny
13:10Výnimoční ludia z Liptova
13:20Vševedkovia z Liptova
13:40Liptovské noviny
14:10Výnimoční ludia z Liptova
14:20Vševedkovia z Liptova
14:40Liptovské noviny
15:10Výnimoční ludia z Liptova
15:20Vševedkovia z Liptova
15:40Liptovské noviny
16:10Výnimoční ludia z Liptova
16:20Vševedkovia z Liptova
16:40Liptovské noviny
17:10Výnimoční ludia z Liptova
17:20Vševedkovia z Liptova
17:40Liptovské noviny
18:10Výnimoční ludia z Liptova
18:20Vševedkovia z Liptova
18:40Liptovské noviny
19:10Výnimoční ludia z Liptova
19:20Vševedkovia z Liptova
19:40Liptovské noviny
20:10Výnimoční ludia z Liptova
20:20Vševedkovia z Liptova
20:40Liptovské noviny
21:10Výnimoční ludia z Liptova
21:20Vševedkovia z Liptova
21:40Liptovské noviny
22:10Výnimoční ludia z Liptova
22:20Vševedkovia z Liptova
22:40Liptovské noviny
23:10Výnimoční ludia z Liptova
23:20Vševedkovia z Liptova
23:40Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Spravodajský súhrn
00:05Pod javiskom
00:40Ruženec
01:35Posvätné miesta kresťanskej viery
02:00Sestry - výnimočné ženy
02:30Hodina milosrdenstva
03:00Tajomstvá Vatikánu
03:25Laudatio
03:55Ruženec
04:30Biblia
05:00Ruženec
07:00Prehľad katolíckych periodík
07:30Zabudnuté poklady
07:45Effeta
08:00Živé obrazy
08:20Quo vadis
08:30Svätá omša zo Spišskej Kapituly
09:00Klubovka
10:30Týždeň s ...
11:00Spravodajský súhrn
11:10Nová kvalita života
11:30Svedectvo
11:50Odrobiny – jedným Slovom
11:55Raduj sa, nebies Kráľovná
12:00A teraz čo?
12:15Ruženec
12:30Svedectvo
13:10Na tónoch vďačnosti
13:15Fara v meste
14:20Hodina milosrdenstva
15:00TV LUX deťom
15:25Brat František
15:35Rozprávočka
16:00Možné nemožné
16:20Nová kvalita života
17:50Jeden na jedného
18:10Ovocie koncilu
18:30Svedectvo
18:45Ruženec
19:00Svätá omša z kaplnky TV LUX
19:30Vatikánske múzeá
20:40Medzi nebom a zemou
21:40Vaticano
22:20U Nikodéma
22:55Spravodajský súhrn
00:05Akatist
00:40Nová kvalita života
01:20Ruženec
01:35Effeta
02:00Živé obrazy
02:20Spojení vierou
02:30Hodina milosrdenstva
03:00Posvätné miesta kresťanskej viery
03:25Sestry - výnimočné ženy
03:55Ruženec
04:30More v mojom srdci
00:50Panstvo Downton III
01:40Posvätný Vác
02:45Kde bol?!
03:05Noemovi priatelia
04:00Kronika Maďarska
04:30Naša drahá materinská reč
04:55MMA portrét
05:00Hymna
05:55Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35Rodinný kruh
06:50Sny Akiru Kurosawu
07:55Pre Teba!
08:00Kríž - Fakty
08:10Ale úprimne!
08:20Protestantský magazín
08:30Agapé mini
08:55V Božích rukách
09:00Predpoveď počasia
09:30Katolická kronika
09:31Stretnutie
10:00Hľadáme dobrého človeka
10:10Nádej potomkov
10:25Naše kostoly
10:50Rímskokatolícka svätá omša
11:00Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45K dobrému obedu znie hudba
12:53Čierna ovca rodiny
13:20Minútové správy
14:45Predpoveď počasia
14:46Hrad bez mena
14:50Žrebovanie lota
16:00Šťastná minúta
16:05Delta
16:10Stratené čaro Svätého východu
16:40Na želanie
17:05Kuchárska kniha Mariky Borbášovej
17:25Parížske penzióny
17:55Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Kde bol?!
18:45Milujem Maďarsko!
19:45Mephisto
21:00Keno
23:20Predpoveď počasia
23:24Musíme si pomáhať
23:30More v mojom srdci
01:35Panstvo Downton III
02:20Pápež
03:10Kde bol?!
03:35Kronika Maďarska
04:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Dnes v noci
05:00Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35VILÁGSprávy Si doma!
06:45Správy
07:00Národné športové správy
07:15Predpoveď počasia
07:20Správy
07:30Dnes ráno
07:33Správy
08:00Národné športové správy
08:10Predpoveď počasia
08:15Dnes ráno
08:20Správy
08:30Dnes ráno
08:31Správy
09:00Predpoveď počasia
09:20Dnes doobeda
09:22Správy
09:30Dnes doobeda
09:33Správy
10:00Národné športové správy
10:10Predpoveď počasia
10:20Dnes doobeda
10:22Správy
10:30Summa Si doma!
10:33Dnes doobeda
10:50Správy
11:00Predpoveď počasia
11:20Dnes doobeda
11:22Správy
11:30Család'24
11:33Dnes doobeda
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Dnes poobede
12:50Správy
13:00Predpoveď počasia
13:20Dnes poobede
13:22Správy
13:30Dnes poobede
13:33Správy
14:00Predpoveď počasia
14:20Dnes poobede
14:22Správy
14:30Család'24 Si doma!
14:33Dnes poobede
14:50Správy
15:00Predpoveď počasia
15:20Dnes poobede
15:22Správy
15:30Karpatská kotlina
15:33Dnes poobede
15:50Správy
16:00Predpoveď počasia
16:15Dnes poobede
16:20Správy
16:30Maďarskoország ma Si doma!
16:33Správy
17:00Predpoveď počasia
17:10Dnes poobede
17:15Agenda
17:45Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Dnes večer
18:45Predpoveď počasia Si doma!
19:00VILÁGSprávy
19:04Predpoveď počasia Si doma!
19:25Správy
19:30Národné športové správy
20:20Predpoveď počasia
20:25Dnes večer
20:35Správy
21:00Predpoveď počasia
21:20V4 Správy
21:22VILÁGSprávy Si doma!
21:30Správy
22:00Národné športové správy
22:20Predpoveď počasia
22:30Dnes v noci
22:40Správy
23:00ANGOL NYELVŰ Správy
23:15NÉMET NYELVŰ Správy
23:19OROSZ NYELVŰ Správy
23:23KÍNAI NYELVŰ Správy
23:26VILÁGSprávy Si doma!
23:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Rodinné prípady
00:00Nebezpečné vzťahy
00:50Modré z neba
01:35Televízne noviny
06:00Modré z neba
06:50Aj múdry schybí
10:00Na telo
13:00Susedia
13:50Susedia
14:30Susedia
15:05Susedia
15:40Horná Dolná
16:20Horná Dolná
17:45Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Sestričky IV
20:30Sestričky IV
21:30Rodinné prípady
22:30Rodinné prípady
23:20Rodinné prípady
00:05Nebezpečné vzťahy
00:50Modré z neba
01:35Aj múdry schybí
02:55Horná Dolná
03:45V sedmém nebi
00:15Profesionálové VIII (17/19)
01:35Profesionálové VIII (18/19)
02:10Krimi
02:50Na chalupě
03:10Nové bydlení
03:55Krimi
04:40Noviny
05:05Krimi
05:40Noviny
06:00DELUKSE (14)
06:35Profesionálové VIII (19/19)
07:30Profesionálové (1/18)
08:10Dr. Ludsky (3/10)
09:05Dr. Ludsky (4/10)
10:2030 případů majora Zemana (13)
11:3030 případů majora Zemana (14)
13:10Poprask na silnici E4
14:50Na chalupě
16:50Nové bydlení
17:50Krimi
19:00Noviny
19:30Iveta II (8)
20:20Rudá bouře
21:20DELUKSE (14)
23:101890 (3)
00:10Profesionálové VIII (19/19)
01:15Krimi
01:45Noviny
02:10Na chalupě
02:40Nové bydlení
03:25Krimi
04:15Noviny
04:40